Spokey Rose Eko
Podložka na cvičenie Rose Eko Yoga dodá vašej jóge a strečingu úplne nový rozmer. Na povrchu má špeciálne masážne výstupky, a je tak ideálna k masáži chodidiel, chrbta a ďalších častí tela. Skvelo sa hodí aj na tréning rovnováhy či koordinácie. Je vyrobená zo špeciálneho materiálu, ktorý z 25 % tvoria suroviny prírodného pôvodu (šupky ryže a bambus).
Bohatstvo-Prírody.sk
Zľavový kupón 3 € (Zľavový kupón platí pri nákupe nad 100€)
Kód - > DogBP3
26.95 €
- Osobný odber u vybraných partnerov
- Viacero možností doručenia
Priamo na vašu adresu alebo do výdajného miesta
2-3 Dni
- DHL Courier delivery
DHL courier will deliver to the specified address
2-3 Days
Free
- Záruka 12 až 24 mesiacov
- Vrátenie tovaru od 7 do 30 dní
Platíte bezpečne:

Description
Podložka na cvičenie Rose Eko Yoga s výstupmi na masáž chodidiel, chrbta a ďalších častí tela aj na tréning koordinácie
Podložka na cvičenie Rose Eko Yoga prinesie nový impulz vášmu tréningu jógy aj strečingu. Má totiž nepravidelný povrch s rôzne veľkými výstupmi. Je tak skvelá na masáž chodidiel, chrbta aj iných častí tela a zvýšenie cirkulácie krvi v týchto oblastiach. Zároveň na nej môžete vykonávať balančné cvičenia. Pri nich budete vo väčšej miere zapojovať svaly a väzy dolných končatín a taktiež hlboký stabilizačný systém chrbtice (stred tela). Vďaka tomu sa využíva rovnako vo fyzioterapií počas tréningov zameraných na lepšiu koordináciu a zníženie rizika zranení.
Podložka na cvičenie Rose Eko Yoga je vyrobená zo špeciálneho materiálu. Ten zo 75 % tvorí polyetylénová pena (EVA) a zvyšných 25 % suroviny prírodného pôvodu (šupky ryže a bambus). Vďaka tomu je ľahká, odolná a tiež príjemná na dotyk. Navyše má veľmi dobré protišmykové vlastnosti a ide jednoducho zrolovať. Nezaberie vám tak doma veľa miesta a môžete si ju vziať kamkoľvek so sebou.
Podložka na cvičenie Rose Eko Yoga a jej výhody
- je praktická pomôcka na cvičenie
- má masážne výstupy
- je vyrobená z polyetylénovej peny (EVA) a prírodných surovín (šupky ryže, bambus)
- má certifikát OK-biobased
- má protišmykový povrch
- ide jednoducho zrolovať
- hodí sa ideálne na jógu, strečing alebo tréning koordinácie
Materiál
75 % pena EVA, 25 % prírodný materiál (ryžové šupky, bambus).
Rozmery
46 x 30 x 1,6 cm.
Údržba
Pred použitím podložku rozviňte a nechajte vetrať 2-3 dni. Čistite vlhkou handričkou so studenou vodou a jemným saponátom. Sušte vyrovnanú. Pri dlhodobom vystavovaní slnku môže podložka vyblednúť a stať sa krehkou a nepoužiteľnou.